Mod: UK1430W23V224000
Art: SWEATERS
COD: K2501
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Select Color
Select Size
Kiton Premium Brown Wool Full Zip Sweater Diamante Blu Details—
Description
Kiton Brown Wool Full Zip Sweater with Diamante Blu Accents
style sweater full zip
details diamante blue
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1430W23V224000
Art: SWEATERS
COD: K2501
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade