Mod: UK1430W23V224000-1
Art: SWEATERS
COD: K2503
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Brown Wool Full Zip Sweater Diamante Blu Details—
Description
Kiton Brown Wool Full Zip Sweater with Diamante Blu Accents
style sweater full zip
details diamante blue
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1430W23V224000-1
Art: SWEATERS
COD: K2503
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade