Mod: UK1494W23K5004-1
Art: SWEATERS
COD: K1593
composition: 100% Wool
drop: -
style: Polo
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Black Wool Sweater Polo—
Description
style sweater polo half zip
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1494W23K5004-1
Art: SWEATERS
COD: K1593
composition: 100% Wool
drop: -
style: Polo
manufacturer: 100% Handmade