Mod: UMK043205000
Art: SWEATERS
COD: K2261
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Men's White Cashmere Turtleneck Sweater - Premium Italian—
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton White Cashmere Turtleneck Sweater
style sweater turtleneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMK043205000
Art: SWEATERS
COD: K2261
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade