Mod. UPN010K09N7307000
Cod.K1154
Style buttons
Season summer
Approximate Measures Waist Front rise Leg Opening Hips Thigh Inseam Outseam
32 US 15.75" 10.5" 7" 19" 9" 33" 43"
33 US 16" 10.75" 7.25" 19.5" 9" 33.25" 43.5"
34 US 16.5" 11" 7.5" 20" 9" 33.5" 43.5"
35 US 16.75" 11" 8" 20" 9.5" 34" 44"
36 US 17.5" 11" 8" 21.5" 10" 34.25" 44.25"
38 US 18.25" 11.25" 8" 22" 10" 34.25" 34.25"
40 US 19" 11.5" 8.25" 22.75" 10" 34.5" 44.5"
Kiton White Cashmere Dress Pants—
Product Information
Shipping & Returns
Description
Mod. UPN010K09N7307000
Cod.K1154
Style buttons
Season summer
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Gray Cashmere Blazer - Italian Tailored Men's Sport Coat
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Gray Cashmere Wool Silk Linen Blazer - Italian Luxury
-65%NEW
Kiton Gray Silk Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Houndstooth Smoking Jacket - Cashmere Silk Linen Blazer
-65%NEW
Kiton Dark Gray Plaid Cashmere Blazer - Italian Luxury Menswear
-65%NEW
Kiton Gray Silk Cashmere Smoking Blazer
-65%NEW
Kiton Multicolor Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Blue Wool 14 Micron Suit Smoking
-65%NEW
Kiton Houndstooth Smoking Blazer - Cashmere Wool Silk Linen Black
-65%NEW
Kiton Light Gray Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Light Gray Cashmere Virgin Wool Silk Linen Blazer
-65%NEW