Mod: UK865W18K246000
Art: SWEATERS
COD: KA399
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Red Wool V-Neck Sweater - Italian Handmade Premium Knitwear—
Description
Kiton Red Wool V-Neck Sweater - Premium Italian Craftsmanship
Product Specifications
Style SWEATER V-NECK
Details -
Approximate Measures Shoulders Total length Chest
S 17.5" 28.5" 20.5"
M 18" 29" 21.5"
L 19" 30" 23"
XL 19.75" 30" 24"
2XL 20.25" 31" 25"
3XL 20.75" 31.5" 26"
Mod: UK865W18K246000
Art: SWEATERS
COD: KA399
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade