Mod: UK41396W23V181002-1
Art: SWEATERS
COD: K2255
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Premium Wool Full Zip Hoodie - Multicolor Italian Luxury—
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Multicolor Wool Full Zip Hoodie - Italian Luxury Craftsmanship
style sweater full zip hoodie
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK41396W23V181002-1
Art: SWEATERS
COD: K2255
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade