Mod: UK1475W23V298002
Art: SWEATERS
COD: K1378
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Multicolor Cashmere Sweater Crewneck—
Description
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1475W23V298002
Art: SWEATERS
COD: K1378
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade