Mod: UMK1052K128000
Art: SWEATERS
COD: K2315
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Light Blue Cotton Shorts - Italian Luxury Summer Pants Men—
Description
Kiton Light Blue Cotton Short Pants - Italian Luxury Menswear
Premium Italian Construction
Comfort and Functionality
Versatile Summer Styling
32 us 16.5" 9.75" 11" 20" 10" 10" 20"
33 us 16.75" 10" 11.10" 21" 11" 11" 21"
34 us 17.25" 10" 11.10" 21.5" 11" 21" 21"
35 us 18" 10" 11.6" 22" 12.5" 11" 21"
37 us 19" 10.5" 11.6" 23" 12.5" 11" 22"
38 us 19.5" 10.5" 11.75" 24" 12.75" 11" 22"
Mod: UMK1052K128000
Art: SWEATERS
COD: K2315
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Gray Cashmere Blazer - Italian Tailored Men's Sport Coat
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Gray Cashmere Wool Silk Linen Blazer - Italian Luxury
-65%NEW
Kiton Gray Silk Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Houndstooth Smoking Jacket - Cashmere Silk Linen Blazer
-65%NEW
Kiton Dark Gray Plaid Cashmere Blazer - Italian Luxury Menswear
-65%NEW
Kiton Gray Silk Cashmere Smoking Blazer
-65%NEW
Kiton Multicolor Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Blue Wool 14 Micron Suit Smoking
-65%NEW
Kiton Houndstooth Smoking Blazer - Cashmere Wool Silk Linen Black
-65%NEW
Kiton Light Gray Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Light Gray Cashmere Virgin Wool Silk Linen Blazer
-65%NEW