style jogging pants-lace up
season 4 season
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
32 us 15.75" 10.5" 7.25" 19" 9" 33" 43"
33 us 16" 10.75" 7.5" 19.5" 9" 33.25" 43.5"
34 us 16.5" 11" 7.5" 20" 9" 33.5" 43.5"
35 us 16.75" 11" 8" 20" 9.5" 34" 44"
36 us 17.5" 11" 8" 21.5" 10" 34.25" 44.25"
38 us 18.25" 11.25" 8" 22" 10" 34.25" 34.25"
40 us 19" 11.5" 8.25" 22.75" 10" 34.5" 44.5"
Mod: UMM043503004
Art: PANTS
COD: K3582
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
-65%
Kiton KNT Gray Cotton Joggers - Handmade Italian Regular Fit—
Description
Kiton KNT Gray Cotton Jogging Pants
Premium Italian Construction
Versatile Gray Colorway
Four-Season Comfort
Precise Sizing
Quality Details
style jogging pants-lace up
season 4 season
Mod: UMM043503004
Art: PANTS
COD: K3582
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade