Mod: UMM016503004
Art: SWEATERS
COD: KA569
composition: 95% Viscose 5% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
Select Color
Select Size
Kiton KNT Blue Viscose Crewneck Sweater - Italian Luxury Knitwear—
Description
S (48 EU) 16" 25.75" 20.5" 25.5"
M (50 EU) 16.5" 27" 22" 25.5"
L (52 EU) 17.5" 27.25" 22.5" 26"
XL (54 EU) 18" 28.5" 23" 26"
XXL (56 EU) 18.5" 29" 23.5" 26.75"
XXXL (58 EU) 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM016503004
Art: SWEATERS
COD: KA569
composition: 95% Viscose 5% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade