Mod: UMM016503004-1
Art: SWEATERS
COD: KA596
composition: 95% Viscose 5% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
-65%
Kiton KNT Blue Viscose Crewneck Sweater - Handmade Italian—
Description
Kiton KNT Blue Viscose Crewneck Sweater
Material and Construction
Fit and Sizing
S (48 EU) 16" 25.75" 20.5" 25.5"
M (50 EU) 16.5" 27" 22" 25.5"
L (52 EU) 17.5" 27.25" 22.5" 26"
XL (54 EU) 18" 28.5" 23" 26"
XXL (56 EU) 18.5" 29" 23.5" 26.75"
XXXL (58 EU) 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM016503004-1
Art: SWEATERS
COD: KA596
composition: 95% Viscose 5% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Gray Cashmere Blazer - Italian Tailored Men's Sport Coat
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Gray Cashmere Wool Silk Linen Blazer - Italian Luxury
-65%NEW
Kiton Gray Silk Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Houndstooth Smoking Jacket - Cashmere Silk Linen Blazer
-65%NEW
Kiton Dark Gray Plaid Cashmere Blazer - Italian Luxury Menswear
-65%NEW
Kiton Gray Silk Cashmere Smoking Blazer
-65%NEW
Kiton Multicolor Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Blue Wool 14 Micron Suit Smoking
-65%NEW
Kiton Houndstooth Smoking Blazer - Cashmere Wool Silk Linen Black
-65%NEW
Kiton Light Gray Cashmere Blazer
-65%NEW
Kiton Light Gray Cashmere Virgin Wool Silk Linen Blazer
-65%NEW