Mod: UMM016503003-1
Art: SWEATERS
COD: K2910
composition: 95% Viscose 5% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
-65%
Kiton KNT Blue Viscose Crewneck Sweater - Handmade Italian Knitwear—
Description
Kiton KNT Blue Viscose Crewneck Sweater
Construction and Materials
Fit and Design
Italian Manufacturing
Versatility and Styling
Care and Longevity
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM016503003-1
Art: SWEATERS
COD: K2910
composition: 95% Viscose 5% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade