Mod: UPKN032K0264F02000
Art: PANTS
COD: K3805
composition: 98% Cotton 2% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
Kiton Knt Blue Cotton Ea Pants—
Description
style pants-zipper fly
season 4 season
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
32 us 13"(16") 9" 6.5" 20" 9.75" 29" 39.5"
33 us 14"(17") 11.5" 6.5" 21" 10" 29" 39.5"
34 us 14.5"(18") 9.5" 6.75" 22" 10.25" 30" 40"
36 us 15"(19") 9.75" 7" 23" 10.75" 31" 41"
38 us 16"(20") 10" 7" 24" 11" 32" 42"
40 us 17"(21") 10" 7" 25" 11.25" 33" 43"
42 us 18"(22") 10.5" 7.5" 26" 10.5" 33" 43"
Mod: UPKN032K0264F02000
Art: PANTS
COD: K3805
composition: 98% Cotton 2% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade