Mod: UMM016503002
Art: SWEATERS
COD: K3194
composition: 95% Viscose 5% Ea
drop: R8
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
Select Color
Select Size
-65%
Kiton KNT Black Viscose Crewneck Sweater - Italian Luxury—
Description
Kiton KNT Black Viscose Crewneck Sweater
s (48 eu) 16" 25.75" 20.5" 25.5"
m (50 eu) 16.5" 27" 22" 25.5"
l (52 eu) 17.5" 27.25" 22.5" 26"
xl (54 eu) 18" 28.5" 23" 26"
xxl (56 eu) 18.5" 29" 23.5" 26.75"
xxxl (58 eu) 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM016503002
Art: SWEATERS
COD: K3194
composition: 95% Viscose 5% Ea
drop: R8
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade