Mod: UPKN020X0246B01003
Art: PANTS
COD: K3598
composition: 100% Virgin Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
-65%
Kiton Knt Black Virgin Wool Pants—
Description
style pants-zipper fly
season 4 season
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
32 us 15.75" 10.5" 7.25" 19" 9" 33" 43"
33 us 16" 10.75" 7.5" 19.5" 9" 33.25" 43.5"
34 us 16.5" 11" 7.5" 20" 9" 33.5" 43.5"
35 us 16.75" 11" 8" 20" 9.5" 34" 44"
36 us 17.5" 11" 8" 21.5" 10" 34.25" 44.25"
38 us 18.25" 11.25" 8" 22" 10" 34.25" 34.25"
40 us 19" 11.5" 8.25" 22.75" 10" 34.5" 44.5"
Mod: UPKN020X0246B01003
Art: PANTS
COD: K3598
composition: 100% Virgin Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
You may also like
NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Blue White 100% Cashmere Coat Leather Trim Italian Luxury
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Premium Handmade Cotton Dress Shirt Light Blue Italian
NEW
Kiton Pure Silk Gray Dress Shirt - Handmade Italian Luxury
Kiton Blue Check Linen Shirt - Handmade Italian Regular Fit Men's
Kiton Premium Linen Floral Shirt Blue White - Handmade Italian
-65%NEW
Kiton Brown Textured Cotton Dress Shirt Italian Handmade Premium
-65%NEW
Kiton Handmade Linen Striped Shirt Pink White Men's Italian
-65%NEW
Kiton Handmade Gray Cashmere Shirt - Italian Luxury Menswear
-65%NEW
Kiton Handmade Red Cotton Dress Shirt - Italian Luxury Men's
-65%NEW
Kiton Blue Cotton Dress Shirt - Handmade Italian Regular Fit
-65%NEW