Mod: UPKN019XB602902000
Art: PANTS
COD: K3276
composition: 100% Virgin Wool
drop: R8
style: Pants
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
kiton Knt Black Virgin Wool Pant—
Description
style pants
clousure lace up
measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
s 15.75" 10" 7" 18" 9.25" 33.5" 42"
m 16.25" 10.25" 7" 20" 9.75" 35.5" 43.5"
l 16.5" 10.25" 7" 20.5" 9.75" 35" 44"
xl 17.25" 10.5" 7" 21" 10.25" 36" 44"
xxl 18.5" 10.5" 7.5" 22" 10.75" 36" 45"
3xl 19" 10.5" 7.5" 22.5" 11" 36.5" 45.5"
Mod: UPKN019XB602902000
Art: PANTS
COD: K3276
composition: 100% Virgin Wool
drop: R8
manufacturer: 100% Handmade