Mod: UGKN018X0711A02006
Art: COATS
COD: K3891
composition: 100% Modal
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
-65%
Kiton Knt Black Modal Coat—
Description
style coat
details hoodie
measures shoulders total length chest (armpit to armpit) sleeve length
48 eu 17.5" 24.25" 21.5" 24.5"
50 eu 18" 24.5" 22.5" 25"
52 eu 18.5" 25.5" 24" 26"
54 eu 19" 26" 24.5" 26"
56 eu 19.5" 26.5" 25" 27"
Mod: UGKN018X0711A02006
Art: COATS
COD: K3891
composition: 100% Modal
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade