Mod: UGKN018X0711A02003
Art: COATS
COD: K3889
composition: 100% Modal
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton KNT
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Knt Black Modal Coat—
Product Information
Shipping & Returns
Description
style coat
details hoodie
measures shoulders total length chest (armpit to armpit) sleeve length
48 eu 17.5" 24.25" 21.5" 24.5"
50 eu 18" 24.5" 22.5" 25"
52 eu 18.5" 25.5" 24" 26"
54 eu 19" 26" 24.5" 26"
56 eu 19.5" 26.5" 25" 27"
Mod: UGKN018X0711A02003
Art: COATS
COD: K3889
composition: 100% Modal
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade