Mod: UMM017502000
Art: SWEATERS
COD: K2539
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Crewneck
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
Select Color
Select Size
Kiton KNT Premium Black Cotton Crewneck Sweater - Italian Made—
Description
Kiton KNT Premium Black Cotton Crewneck Sweater
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM017502000
Art: SWEATERS
COD: K2539
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Crewneck
manufacturer: 100% Handmade