Mod: UGKN024X0245B04004
Art: OVERCOATS
COD: K3888
composition: 72% Virgin Wool 25% Pa 3% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
44 eu 17.5" 36" 19" 24"
46 eu 18" 36.5" 19.5" 24.5"
48 eu 18.25" 37" 20" 24.75"
50 eu 18.5" 38" 20.75" 25"
52 eu 18.75" 39" 21" 25.5"
54 eu 19" 39.5" 22" 25.75"
56 eu 20" 40" 23" 26"
58 eu 20.5" 40.5" 24" 27"
60 eu 20.75" 41" 24" 27.5"
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Knt Beige Virgin Wool Pa Cashmere Overcoat—
Description
style overcoat full button
details -
Mod: UGKN024X0245B04004
Art: OVERCOATS
COD: K3888
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
44 eu 17.5" 36" 19" 24"
46 eu 18" 36.5" 19.5" 24.5"
48 eu 18.25" 37" 20" 24.75"
50 eu 18.5" 38" 20.75" 25"
52 eu 18.75" 39" 21" 25.5"
54 eu 19" 39.5" 22" 25.75"
56 eu 20" 40" 23" 26"
58 eu 20.5" 40.5" 24" 27"
60 eu 20.75" 41" 24" 27.5"