Mod: UMM025205002
Art: SWEATERS
COD: K2793
composition: 85% Pa 15% Ea
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Camouflage
made_in IT
brand: KNT
Select Color
Select Size
Kiton KNT Beige Full Zip Sweater - Polyamide Elastane Blend—
Description
Kiton KNT Beige Full Zip Sweater - Italian Luxury Knitwear
style sweater full zip
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM025205002
Art: SWEATERS
COD: K2793
composition: 85% Pa 15% Ea
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade