Mod: UK1428W23V223000
Art: SWEATERS
COD: K2024
composition: 100% Wool
drop: -
style: Crewneck
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Green Wool Crewneck Sweater - Premium Italian Luxury—
Description
Kiton Green Wool Crewneck Sweater - Italian Luxury Craftsmanship
style sweater crewneck
details diamante blu
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1428W23V223000
Art: SWEATERS
COD: K2024
composition: 100% Wool
drop: -
style: Crewneck
manufacturer: 100% Handmade