Mod: UK1430W23V220002
Art: SWEATERS
COD: K2511
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Gray Wool Full Zip Cardigan Sweater - 14 Micron Italian—
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Gray Wool Full Zip Cardigan with Diamante Blue Details
style sweater full zip
details diamante blue
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1430W23V220002
Art: SWEATERS
COD: K2511
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade