Mod: UK1429W23V220000
Art: SWEATERS
COD: K2390
composition: 100% Wool 14 Micron
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Gray Wool 14 Micron Polo Sweater Diamond Blue—
Description
Kiton Gray Wool 14 Micron Polo Sweater with Diamond Blue Detailing
style sweater pol0
details diamante blue
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1429W23V220000
Art: SWEATERS
COD: K2390
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade