Mod: UK1454E23V112002-100
Art: Sweater
COD: K2144
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Fatto a mano
brand: Kiton
Kiton Gray Cotton Crewneck Sweater - Italian Handmade Men's—
Description
Kiton Gray Cotton Crewneck Sweater
style sweater crewneck
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
s 16" 25.75" 20.5" 25.5"
m 16.5" 27" 22" 25.5"
l 17.5" 27.25" 22.5" 26"
xl 18" 28.5" 23" 26"
2xl 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK1454E23V112002-100
Art: Sweater
COD: K2144
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular