Mod: UMK025502006
Art: SWEATERS
COD: K1643A
composition: 70% Cashmere 30% Silk
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Gray Cashmere Silk Hoodie - Luxury Italian Men's Sweater—
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Gray Cashmere Silk Hoodie Sweater
style sweater hoodie
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMK025502006
Art: SWEATERS
COD: K1643A
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade