Mod: UK1160E23KS000-2
Art: PANTS
COD: K2344
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Premium Cotton Jogging Pants Dark Gray Italian Crafted—
Description
Kiton Dark Gray Cotton Jogging Pants - Premium Italian Loungewear
style jogging pant
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK1160E23KS000-2
Art: PANTS
COD: K2344
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade