Mod: UK864W23K255002-1
Art: SWEATERS
COD: K2200
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Burgundy Wool Diamante Blue Sweater Polo - Italian Luxury—
Description
Kiton Burgundy Wool Diamante Blue Sweater Polo
Premium Italian Construction
Design & Fit Details
Versatile Styling Options
style sweater polo
details diamante blue
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK864W23K255002-1
Art: SWEATERS
COD: K2200
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade