Mod: UK07/TI18K238000
Art: SWEATERS
COD: KA406
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Handmade Burgundy Cashmere Silk Gilet Vest - Italian Luxury—
Description
Kiton Burgundy Cashmere Silk Gilet Cardigan - Italian Luxury Menswear
Style GILET CARDIGAN
Details -
Approximate Measures Shoulders Total length Chest
S 17.5" 28.5" 20.5"
M 18" 29" 21.5"
L 19" 30" 23"
XL 19.75" 30" 24"
2XL 20.25" 31" 25"
3XL 20.75" 31.5" 26"
Mod: UK07/TI18K238000
Art: SWEATERS
COD: KA406
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade