Mod: UK1051E23K310003
Art: PANTS
COD: K2304
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
Select Size
-65%
Kiton Premium Brown Cotton Jogging Pants - Italian Luxury
Description
Kiton Brown Cotton Jogging Pants - Italian Luxury Loungewear
Premium Construction & Materials
Comfort Features
Versatile Styling Options
Sizing & Fit
style jogging pant
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK1051E23K310003
Art: PANTS
COD: K2304
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade