Mod. UP1LACK0115F14001
cod K1027
Style PANTS - Zipper FLY
Season WINTER
DROP -
Approximate Measures Waist Front rise Leg Opening Hips Thigh Inseam Outseam
32 US 13"(16") 9" 6.5" 20" 9.75" 29" 39.5"
33 US 14"(17") 11.5" 6.5" 21" 10" 29" 39.5"
34 US 14.5"(18") 9.5" 6.75" 22" 10.25" 30" 40"
36 US 15"(19") 9.75" 7" 23" 10.75" 31" 41"
38 US 16"(20") 10" 7" 24" 11" 32" 42"
40 US 17"(21") 10" 7" 25" 11.25" 33" 43"
42 US 18"(22") 10.5" 7.5" 26" 10.5" 33" 43"
Kiton Brown Cotton Ea Pants—
Product Information
Shipping & Returns
Description
Mod. UP1LACK0115F14001
cod K1027
Style PANTS - Zipper FLY
Season WINTER
DROP -