Mod: UK1477W23V242000
Art: SWEATERS
COD: K2282
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Men's Pure Cashmere Crewneck Sweater Brown Italian Made—
Description
Kiton Brown Cashmere Crewneck Sweater - Pure Italian Luxury
style sweater creneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1477W23V242000
Art: SWEATERS
COD: K2282
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade