Mod: UK1494W23K4005-2
Art: SWEATERS
COD: K1636
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Blue Wool Sweater Polo—
Description
style swetaer polo
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1494W23K4005-2
Art: SWEATERS
COD: K1636
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade