Mod: UK41192W23V153005
Art: SWEATERS
COD: K1574
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
Kiton Blue Wool Sweater Full Zip—
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK41192W23V153005
Art: SWEATERS
COD: K1574
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade