Mod: UK41192W23V153005-1
Art: SWEATERS
COD: K1641
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Blue Wool Full Zip Hoodie Sweater - Handmade Italian—
Description
Kiton Blue Wool Full Zip Hoodie Sweater
Construction and Materials
Design Features
Sizing and Fit
Versatility and Styling
Care and Maintenance
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK41192W23V153005-1
Art: SWEATERS
COD: K1641
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade