Mod: UK41192W23V153003-1
Art: SWEATERS
COD: K1464B
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Men's Blue Wool Full Zip Hoodie Sweater - Italian Luxury—
Description
Kiton Blue Wool Full Zip Hoodie Sweater
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK41192W23V153003-1
Art: SWEATERS
COD: K1464B
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade