Mod: UK1428W23V226000
Art: SWEATERS
COD: K2393
composition: 100% Wool 14 Micron
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Blue 14-Micron Wool Crewneck Sweater - Diamante Texture—
Description
Kiton Blue 14-Micron Wool Crewneck Sweater
style sweater crewneck
details diamante blue
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1428W23V226000
Art: SWEATERS
COD: K2393
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade