Mod: UK1383W23V123000
Art: SWEATERS
COD: K2263
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Pure Cashmere Crewneck Sweater Blue White Italian Made—
Description
Kiton Blue White Cashmere Crewneck Sweater
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1383W23V123000
Art: SWEATERS
COD: K2263
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade