Mod: UK41396W23V184005
Art: SWEATERS
COD: K2205
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Premium Wool Full Zip Hoodie Blue Gray Cotton Lined—
Description
Kiton Blue Gray Wool Full Zip Hoodie - Italian Luxury Knitwear
Premium Materials & Construction
Versatile Design Features
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK41396W23V184005
Art: SWEATERS
COD: K2205
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade