Mod: UK41396W23V184004
Art: SWEATERS
COD: K2205B
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Premium Wool Zip Hoodie Blue Gray Made Italy Cotton Lined—
Description
Kiton Premium Wool Full Zip Hoodie - Blue Gray
Premium Materials & Construction
Design & Features
Italian Luxury Heritage
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK41396W23V184004
Art: SWEATERS
COD: K2205B
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade