Mod: UK1390W23V193000
Art: SWEATERS
COD: K2270
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Blue Gray Cashmere Crewneck Sweater - Handcrafted Italian—
Description
Kiton Blue Gray Cashmere Crewneck Sweater
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1390W23V193000
Art: SWEATERS
COD: K2270
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade