Mod: UK1430W23V227005
Art: SWEATERS
COD: K2026
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Blue Wool Full Zip Sweater - Italian Luxury Knitwear—
Description
Kiton Blue Wool Full Zip Sweater
style sweater full zip
details diamante blu
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1430W23V227005
Art: SWEATERS
COD: K2026
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade