Mod: UMC029H0880007000
Art: T-SHIRT
COD: K2461
composition: 100% Cotton
drop: -
style: T-shirt
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Premium Cotton T-Shirt Blue - Italian Luxury Crewneck—
Description
Kiton Blue Cotton T-Shirt - Italian Craftsmanship
details -
approximate measures shoulders total length chest (armpit to armpit)
48 eu 15.25" 27.75" 20"
50 eu 16" 28" 20.25"
52 eu 16.25" 29" 21.25"
54 eu 16.75" 30" 21.5"
56 eu 17.5" 30.75" 22.5"
Mod: UMC029H0880007000
Art: T-SHIRT
COD: K2461
composition: 100% Cotton
drop: -
style: T-shirt
manufacturer: 100% Handmade