32 us 16.5" 9.75" 11" 20" 10" 10" 20"
33 us 16.75" 10" 11.10" 21" 11" 11" 21"
34 us 17.25" 10" 11.10" 21.5" 11" 21" 21"
35 us 18" 10" 11.6" 22" 12.5" 11" 21"
37 us 19" 10.5" 11.6" 23" 12.5" 11" 22"
38 us 19.5" 10.5" 11.75" 24" 12.75" 11" 22"
Mod: UMK1052K230000
Art: PANTS
COD: K2492
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Light Blue Cotton Short Pants - Luxury Italian Summer Shorts—
Description
Kiton Light Blue Cotton Short Pants - Italian Summer Luxury
Mod: UMK1052K230000
Art: PANTS
COD: K2492
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade