Mod: UMK1052K4000-1
Art: SWEATERS
COD: K2313
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Select Color
Select Size
Kiton Blue Cotton Shorts Men - Italian Luxury Summer Short Pants—
Description
Kiton Blue Cotton Shorts - Italian Luxury Menswear
32 us 16.5" 9.75" 11" 20" 10" 10" 20"
33 us 16.75" 10" 11.10" 21" 11" 11" 21"
34 us 17.25" 10" 11.10" 21.5" 11" 21" 21"
35 us 18" 10" 11.6" 22" 12.5" 11" 21"
37 us 19" 10.5" 11.6" 23" 12.5" 11" 22"
38 us 19.5" 10.5" 11.75" 24" 12.75" 11" 22"
Mod: UMK1052K4000-1
Art: SWEATERS
COD: K2313
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade