Mod: UK1160E23KS000
Art: PANTS
COD: K2246
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Select Color
Select Size
Kiton Dark Gray Cotton Jogging Pants—
Description
style jogging pant
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK1160E23KS000
Art: PANTS
COD: K2246
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade