Mod: UK1160E23KS000-1000
Art: PANTS
COD: K2515
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Blue Cotton Jogging Pants - 100% Italian Handmade—
Description
Kiton Blue Cotton Jogging Pants - Italian Handcrafted Luxury
Premium Italian Construction
Design & Fit Details
Material & Care
style jogging pant
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK1160E23KS000-1000
Art: PANTS
COD: K2515
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Blue Cotton Jogging Pants - 100% Italian Handmade | Mr.PianiK