Mod. UK1483W23V323000
COD. K1834
Style full-zip
Details -
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"
-65%
Kiton Pure Cashmere Full Zip Sweater Blue - Italian Luxury—
Description
Kiton Pure Cashmere Full Zip Sweater - Blue
Premium Cashmere Construction
Full Zip Design
Italian Craftsmanship
Styling Versatility
Size Guide
Mod. UK1483W23V323000
COD. K1834
Style full-zip
Details -
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"