Mod. UK1019W23S182005
COD. K1373
Style SWEATER FULL ZIP
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Blue Cashmere Sweater Full Zip—
Description
Mod. UK1019W23S182005
COD. K1373
Style SWEATER FULL ZIP
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"
You may also like
NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Blue White 100% Cashmere Coat Leather Trim Italian Luxury
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Kiton Premium Handmade Cotton Dress Shirt Light Blue Italian
NEW
Kiton Pure Silk Gray Dress Shirt - Handmade Italian Luxury
Kiton Blue Check Linen Shirt - Handmade Italian Regular Fit Men's
Kiton Premium Linen Floral Shirt Blue White - Handmade Italian
-65%NEW
Kiton Brown Textured Cotton Dress Shirt Italian Handmade Premium
-65%NEW
Kiton Handmade Linen Striped Shirt Pink White Men's Italian
-65%NEW
Kiton Handmade Gray Cashmere Shirt - Italian Luxury Menswear
-65%NEW
Kiton Handmade Red Cotton Dress Shirt - Italian Luxury Men's
-65%NEW
Kiton Blue Cotton Dress Shirt - Handmade Italian Regular Fit
-65%NEW